Monday Night Intercity

Team W L

Jansen Chevrolet 53 24

Bartelso Bowl 48 29

Carl’s 4WD & Perf 41 36

Boondock’s 40 37

Wiegman Ford 39 38

Scratch game: Bryan Winterbottom 257, Steve Huegen 244, Zane Reckling 235, Dean Gauch 234, Jeb James 227

Scratch series: Bryan Winterbottom 664, Steve Huegen 652, Dean Gauch 638, Phillip Hemker 631, Brian Fuehne 603

Handicap game: Steve Huegen 276, Jeb James 261, Mike Hellmann 258, Bryan Winterbottom 258, Phillip Hemker 256

Handicap series: Steve Huegen 748, Phillip Hemker 730, Dean Gauch 698, Kyle Budde 688, Mike Hellmann 686

Wednesday Merch/MFRS

Team W L

Fuzzy Duck Saloon 22 6

Haertling Ext. 18 10

Riechmann Bros 14 14

Lucas Allen Construction 13 15

Kalmer Lumber 9 19

J & R Appliance 8 20

Scratch game: Andrew VanNatta 269, Brian Rinne 257, Jason Guest 255, Ed Penk 237, Zane Reckling 232

Scratch series: Jason Guest 689, Andrew VanNatta 672, Brian Rinne 641, Zane Reckling 594, Ed Penk 590

Handicap game: Brian Rinne 285, Jason Guest 284, Andrew VanNatta 269, Ed Penk 260, Marvin Toennies 254

Handicap series: Jason Guest 776, Brian Rinne 725, Marvin Toennies 689, Jake Lindsay 673, Andrew VanNatta 672

Thursday Nite Mixed

Team W L

Car Chem1 54 16

LLL Beer Drinker 47 23

Car Chem2 41 29

Jansen Chevrolet 31 39

Koetting Insurance 15 41

Agrigold 6 29

Men’s scratch game: Zane Reckling 210, Kurt Heimann 201, David Gross 200, Steven Winkeler 187, Brandon Jansen 187

Men’s scratch series: David Gross 540, Zane Reckling 540, Russell Brand 519, Kurt Heimann 517, Mitch Langenhorst 510

Men’s handicap game: Kurt Heimann 247, Logan Gerstner 235, Glenn Schurdell 227, Mitch Langenhorst 227, Brandon Jansen 226

Men’s handicap series: Logan Gerstner 677, Kurt Heimann 655, Mitch Lanenhorst 645, Blake Langenhorst 629, Russell Brand 624

Women’s scratch game: Tammy Vu 221, Tracie Carpenter 155, Tammy Schurdell 144, Marie Garcia 130, Alyse Kloeckner 125

Women’s scratch series: Tammy Vu 607, Tracie Carpenter 420, Tammy Schurdell 368, Marie Garcia 360, Alyse Kloeckner 330

Women’s handicap game: Tammy Vu 254, Tracie Carpenter 250, Marie Garcia 235, Tammy Schurdell 222, Alyse Kloeckner 206

Women’s handicap series: Tammy Vu 706, Tracie Carpenter 706, Marie Garcia 675, Tammy Schurdell 602, Alyse Kloeckner 573

Sunday Night Mixed

Team W L

Bretz Wildlife 36 0

Diekemper Excavating 23 12

Tucker Electric 16 15

Lickety Splits 15 21

Men’s scratch game: Jason Herzing 223, Jason Selle 215, Kyle Albers 199, Ron Michael 196, Nate Hilmes 191

Men’s scratch series: Jason Herzing 624, Ron Michael 569, Kyle Albers 515, Jason Selle 507, Nate Hilmes 485

Men’s handicap game: Jason Herzing 249, Nate Hilmes 248, Logan Whitaker 233, Kyle Albers 230, Jason Selle 222

Men’s handicap series: Jason Herzing 702, Nate Hilmes 656, Logan Whitaker 69, Ron Michael 632, Kyle Albers 608

Women’s scratch game: Anita Herzing 202, Sarah Albers 175, Stephanie Nattier 167, Jamie Wesselmann 155, Debra Robert 145, Stacie Smith 145

Women’s scratch series: Anita Herzing 531, Sarah Albers 500, Jamie Wesselmann 426, Stephanie Nattier 404, Debra Robert 391

Women’s handicap game: Stephanie Nattier 251, Debra Robert 241, Anita Herzing 236, Nicole Hughes 230, Stacie Selle 228

Women’s handicap series: Debra Robert 679, Stephanie Nattier 656, Stacie Selle 650, Sarah Albers 647, Nicole Hughes 640